Mesaj gönder
Ana sayfa

JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

Jiangsu Huixuan Yeni Enerji Equipment Co, Ltd

 

şirket Profili

 

Jiangsu Huixuan New Energy Equipment Co., Ltd., 2016 yılının Haziran ayında kurulmuş olup, özellikle dövme ihracatı için dövme üreticilerinden biridir.Çin'in orta doğusundaki Jiangsu Eyaletinde, bol deniz taşımacılığı için iyi bir konuma ve Şanghay havaalanına sadece 90 km uzaklıkta bulunuyoruz.Beş profesyonel fabrikamız var: serbest kalıp dövme, halka haddeleme, kaba işleme, ısıl işlem ve finiş işleme.Çeşitli serbest kalıp dövme, ring haddeleme ve şekillendirilmiş dövme için yıllık üretim kapasitemiz 80.000 tondur.

10000t ve 3500t serbest kalıp dövme hidrolik yağ preslerinin her biri, her biri 8T,5T,3T çekiç, Ф9000mm ve Ф5000mm halka haddeleme makinesi, bir set giriş ve çıkış malzeme makinesi, 3 dövme gibi gelişmiş destek tesislerimiz var. 150 ton, 50 ton ve 20 ton kapasiteli operatörler, çeşitli kaldırma araçları, doğalgazlı fırınlar, hazneli fırınlar, testere makineleri, delme makineleri, ağır yatay ve dikey tornalar, CNC makineleri, düzlem freze ve delme makineleri, derin delik açma makineleri vb. 200 takım.Tüm bu makineler, kaba işlemeden son işlemeye kadar koordineli süreç hizmetinin sağlanmasını sağlar.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde, iyi şirket konumu sayesinde hızlı okyanus, hava ve demiryolu taşımacılığı sağlayabiliyoruz, herhangi bir yerde, her zaman, herhangi bir soruna hızlı yanıt hizmeti sağladık.

İlkemiz Kalite Öncedir.Hammaddeden son işleme, paketleme ve sevkiyata kadar her kalite kilit noktası, üretim kalite yönetimini kontrol etmek ve %98 ürün geçişini sağlamak için müfettişe sahip olacaktır.Ve yürütme standardımız, JB/GB/EN/DIN/JIS/ASME/ASTM/ISO gibi uluslararası genel standardı karşılayabilir.Çin Dövme Derneği'nin eğitim üssüyüz ve Jiangsu Huixuan Teknoloji Araştırma Merkezimizi, spektrometre laboratuvarımızı, mekanik özellikler test laboratuvarımızı, metalografik laboratuvarımızı ve NDT laboratuvarımızı kurduktan sonra.Doğrudan okuma spektrometresi, karbon ve kükürt analizörü, 300KN elektronik test makinesi, 600KN hidrolik test makinesi, darbe test makinesi, metaloskop, oksijen nitrojen ve hidrojen analizörü vb. vardır ve UT, MT, PT gibi NDT testini uygulayabilir ve Böylece ürün kalitesini sağlamak için.

0,5 tondan 150 tona kadar ağırlıkta dövme sağlayabiliriz ve ana ürünlerimiz megawatt rüzgar enerjisi ana milleri, hidroelektrik ve termik güç rotorları, elektrik santrali yardımcı ekipman yedek parçaları, bükülmüş exle gücü veya şaft tahriki için gemi dövmeleri, çeşitleri Madencilik makine dövmeleri, basamak milleri, büyük dişli halkaları, açık deniz petrol ve gaz mühendisi dövmeleri, petrol dövmeleri, özel basınçlı kap dövmeleri ve ağır sanayi ekipmanları alanında kullanılabilecek bazı diğerleri.

ABS, CCS, BV, LR, DNV, GL, KR, NK, RINA gibi sınıflandırmalara uygun olup, onay sertifikalarını aldık.Bunun yanında TÜV PED basınçlı ekipman üretim lisansı ve "özel ekipman üretim lisansı"na da sahibiz.Ayrıca "Jiangsu Eyaleti Yüksek Teknoloji ve Yeni İşletme", "Jiangsu Eyaleti Özel Teknoloji İşletmesi" ve "Çin En İyi 10 Rüzgar Enerjisi Ana Şaft İmalat İşletmesi", "Ulusal Kalite Yönetimi En İyi Mükemmellik Ödülü" gibi bazı ödüller de kazanıyoruz. Jiangsu Eyaleti Mükemmel Özel Girişim "," Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürünler ", "Jiangsu Uzakdoğu Uluslararası AAA Kredi Derecelendirme Kuruluşu".

Yerli ve yabancı tüccarları içtenlikle işbirliği yapmaya ve ortak gelişmeyi aramaya, birlikte parlak yaratmaya davet ediyoruz!!

Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ltd Jiangsu Huixuan Yeni Enerji Equipment Co, Haziran, 2016 yılında kurulmuş, özellikle dövme ihracat için dövme üreticisi biridir. Biz bol deniz taşımacılığı için iyi bir konuma sahip Çin'in orta doğu Jiangsu eyaletinde bulunan ve sadece 90km Shanghai havaalanına. Serbest kalıp dövme, halka haddeleme, kaba işleme, ısıl işlem ve yüzey işleme: Biz beş profesyonel tesisleri var. Yıllık üretim kapasitesi serbest kalıp dövme, halka silindirlerin ve oluşan dövme çeşitli için 80.000 tondur.

JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : HUIXUAN

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 50 million-100 million

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar