Ana sayfa

JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili
Jiangsu Huixuan Yeni Enerji Ekipmanı Co, Ltd

şirket Profili

Jiangsu Huixuan Yeni Enerji Equipment Co, Ltd Haziran 2016'da kuruldu, özellikle dövme ihracatı için dövme üreticilerinden biri. Bol deniz taşımacılığı için iyi bir konuma ve Şangay havaalanına 90km mesafede bulunan Çin'in orta doğusundaki Jiangsu eyaletinde yer alıyoruz. Beş profesyonel tesisimiz var: serbest kalıp dövme, ring haddeleme, kaba işleme, ısıl işlem ve finiş işleme. Yıllık üretim kapasitemiz, çeşitli serbest döküm, halka haddeleme ve şekillendirilmiş dövme için 80.000 tondur.

Her biri 10000t & 3500t serbest kalıplı hidrolik yağ preslerinin her biri, 8T, 5T, 3T çekiç, Ф9000mm ve Ф5000mm halka haddeleme makinelerinin her biri, içeri ve dışarı malzeme makinesinin bir seti, 3 dövme gibi gelişmiş destek olanaklarımız var 150 ton, 50 ton ve 20 ton kapasiteye sahip operatörler, çeşitli kaldırma araçları, doğal gaz fırınları, oda fırınları, testere makineleri, delme makineleri, ağır yatay ve dikey çıtalar, CNC makineleri, uçak freze ve delme makineleri, derin delik delme makineleri vb. 200 takım. Bu makinelerin tümü, kaba işlemeden işleme işlemine kadar koordineli işlem hizmeti sunmayı garanti ediyor. Müşterilerimiz dünyanın dört bir yanında, iyi şirket konumu sayesinde hızlı okyanus, hava ve demiryolu taşımacılığı sağlayabilir, her yerde, her zaman, herhangi bir problemde hızlı cevap hizmeti verebiliriz.

İlkemiz Kalite Birincisidir. Hammaddeden bitirme işlemine, paketleme ve nakliyeye kadar her kalite anahtar göbeği, üretim kalite yönetimini kontrol etmek ve% 98'lik ürünlerin% 98'ini geçmesini sağlamak için denetçiye sahip olacaktır. Ve yürütme standartlarımız, JB / GB / EN / DIN / JIS / ASME / ASTM / ISO gibi uluslararası genel standartlara uygundur. Çin Dövme Birliği'nin eğitim üssüyüz ve Jiangsu Huixuan Teknoloji Araştırma Merkezimizi kurduktan sonra, spektrometre laboratuvarı, mekanik özellikler test laboratuvarı, metalografik laboratuar ve NDT laboratuvarı kurduk. Doğrudan okuma spektrometresi, karbon ve kükürt analizörü, 300KN elektronik test makinesi, 600KN hidrolik test makinesi, darbe test makinesi, metaloskop, oksijen azot ve hidrojen analizörü vb. Vardır ve UT, MT, PT gibi NDT testlerini uygulayabilir ve böylece ürün kalitesini sağlamak için.

0.5t ila 150t arasında ağırlıklar ile dövme sağlayabiliriz ve ana ürünlerimiz megawatt rüzgar enerjisi ana milleri, hidroelektrik ve termal güç rotorları, elektrik santrali yardımcı ekipman yedek parçaları, eğrilmiş exle veya gemi itme gücü için gemi dövüşü, çeşitlerdir. madencilik makine dövüşleri, kademeli miller, büyük dişli halkalar, açık deniz petrol ve gaz mühendisi dövüşleri, petrol dövüşleri, özel basınçlı kap dövüşleri ve ağır sanayi ekipmanları alanında kullanılabilecek bazı diğerleri.

ABS, CCS, BV, LR, DNV, GL, KR, NK, RINA gibi sınıflandırmalara hak kazandık ve onay belgelerini aldık. Bunun yanında, ayrıca TED'in PED basınçlı ekipman üretim lisansı ve "özel ekipman imalat lisansı" bulunmaktadır. Ayrıca "Jiangsu Eyaleti Yüksek Teknoloji ve Yeni İşletme", "Jiangsu Eyaleti Özel Teknoloji Şirketi" ve "Çin'in En İyi 10 Rüzgar Enerjisi Ana Şaft Üretim Şirketi", "Ulusal Kalite Yönetimi En İyi Mükemmellik Ödülü" gibi bazı ödüller kazandık. Jiangsu Eyaleti Mükemmel Özel İşletme "," Jiangsu Yüksek Kaliteli Ürünler "," Jiangsu Fareast Uluslararası AAA Kredi Derecelendirme Şirketi ".

Yerli ve yabancı tüccarları içtenlikle işbirliği yapmaya ve ortak gelişmeyi aramaya, birlikte mükemmelliği yaratmaya davet ediyoruz! !

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ltd Jiangsu Huixuan Yeni Enerji Equipment Co, Haziran, 2016 yılında kurulmuş, özellikle dövme ihracat için dövme üreticisi biridir. Biz bol deniz taşımacılığı için iyi bir konuma sahip Çin'in orta doğu Jiangsu eyaletinde bulunan ve sadece 90km Shanghai havaalanına. Serbest kalıp dövme, halka haddeleme, kaba işleme, ısıl işlem ve yüzey işleme: Biz beş profesyonel tesisleri var. Yıllık üretim kapasitesi serbest kalıp dövme, halka silindirlerin ve oluşan dövme çeşitli için 80.000 tondur.

JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : HUIXUAN

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 50 million-100 million

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar