Ana sayfa Haberler

Dünyanın en büyük ring haddeleme makinesi, Çin'in Shandong eyaletinde başarılı bir şekilde test edildi

Sertifika
iyi kalite Aks Mili Dövme satış için
iyi kalite Aks Mili Dövme satış için
Müşteri yorumları
Bana dürüst gibi, senin çocuklar çok dürüst.

—— Mr.Jorge Luis Castillo

iyi nitelikleri, iyi hizmet, rekabetçi fiyat.

—— Amit Desai

para ve zaman, mükemmel kalite, kaymakam servisi, coşkulu ve yaratıcı team.Great tasarruf edin!

—— Yavorovich Nikolay

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Dünyanın en büyük ring haddeleme makinesi, Çin'in Shandong eyaletinde başarılı bir şekilde test edildi
Dünyanın en büyük ring haddeleme makinesi, Çin'in Shandong eyaletinde başarılı bir şekilde test edildi
18 nisan 2018, dünyanın en büyük ring haddeleme makinesi başarılı bir şekilde test edildi Çin'in Shandong eyaletinde, bu test maliyeti 2 gün, iki deneme ürünleri OD 6m, her biri 35tons olan her bir zaman oluşumu başarıyla, ürün yüzeyi parlak ve temiz, Düz ve diğer parametreler de, önümüzdeki ay, OD 10m, 12m, 16m halka ürünleri ve yüksekliği 3m silindir denemesi yapılacaktır, şu anda dünyanın en büyük dövme halka 10m olduğunu, rekor 1 Mayıs'tan önce en erken kesilecektir.

Bu halka haddeleme makinesi Shandong eyaleti, Çin tarafından tanıtıldı, bu dia 16m, yükseklik 3m, ağırlık 200tons büyük ölçekli disk, halka, silindir dövme, radyal haddeleme kuvveti 2500tons, dünyanın en büyük 1250 ton eksenel haddeleme gücü ring haddeleme makinesi hem radyal hem de eksenel yönü, 1350 tonluk hidropress, ID 17.5m dikey ısıl işlem fırını, dia 19m, dept 5m söndürme su savak, dia 16m dikey CNC torna ile donatmak, yüksek alaşımlı ve demir dışı metaller büyük dövme projesini yapmak China.and Çin üst metal araştırma enstitüsünden Bay Mr Li ile işbirliği, bu 2025 yılında yapılan tipik bir proje, gelecekte nükleer güç, rafine, insanlı uzay uçuşu, büyük ölçekli sarıcı güç projesini destekleyecek.

Büyük dövme projelerinin başladığı günden bu yana büyük ilgi görüyor, bu nedenle bu projenin bu kadar büyük dövmeleri için başvuruyu sormamız gerekiyor. Bazı teknik ve gizli nedenlerle bazı resimlerde basit bir tanıtım yapacağız. yorumlar bırakırsanız takdir edilecektir.

İlk ortak uygulama: Seksiyonel tip silindir ekipmanı bağlantısı

Üç resim altında rüzgar enerjisi projesinde uygulama gösteriliyor, ilk resim 2017'de 7MW simens için temel flanş, ikinci resim Avrupa'daki aynı tip flanş, üçüncü resim montajdan sonra 7MW simens

Not, sadece rüzgar enerjisi kulesinde değil, bir çok silindir ekipmanı, örneğin roket varilinin altında büyük bir flanş bağlı.

Haha, baş mühendisler, bilim adamları, şimdi flanş çapı 16m'ye yükseltilecek, bu büyük çap ne, alıcı artık endişelenmeyecek.

İkinci ortak uygulama, iletim cihazı

Aşağıdaki resim LIEBHERR tarafından yapılan dia 10m döner yatağıdır, 16m'nin nasıl olduğunu hayal edebilirsiniz!

Bu büyük makine için kullanılıyor

Bu yüzden dünya büyük bir halka dövme olmadan yapamaz iletim cihazı olmadan dönemez

Üçüncü ortak uygulama: basınçlı kap varil bölümü

Basınçlı kapların ne olduğunu bilmiyorsanız fark etmez, yüksek basınca dayanıklı olduklarını bilirsiniz, eğer bir gün kırılırlarsa ciddi sorunlara neden olurlar.

Bu, nükleer santralin “çekirdek” idir, reaktör basınçlı kap olarak adlandırılır, neden “çekirdek” olduğunu söyleriz, ilk olarak nükleer santralin merkezinde yer alır, ikincisi nükleer reaktörün gerçekleştiği yer, yakıt çubuğu sadece içinde.

Nükleer haricinde, günlük yaşamımızda örneğin bir çok kimyasal ürün üretilmektedir.

Bu basınçlı kap, belki de prosedür olan namlu bölümü tarafından kaynaklanmaktadır: Çin'de yapılan namlu dövmeleri montaj için fabrika çıkışına gönderilmektedir.

İşte bu, giriş basit olsa da, bazı resimler doğru değildir, ancak büyük çaplı dövme uygulamalarını anlamanız yeterlidir, bundan sonra bu projenin haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, bu, insanlığın endüstriyel üretim tarihinin bir mucizesidir!

Pub Zaman : 2018-06-21 15:38:26 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Arnold

Tel: 86--13914905080

Faks: 86-512-58885252

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)