Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

Jiangsu Huixuan Yeni Emergy Equipment Co, Ltd başarıyla dünyanın en büyük kaynaklı boru sacını teslim etti

Sertifika
Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bana dürüst gibi, senin çocuklar çok dürüst.

—— Mr.Jorge Luis Castillo

iyi nitelikleri, iyi hizmet, rekabetçi fiyat.

—— Amit Desai

para ve zaman, mükemmel kalite, kaymakam servisi, coşkulu ve yaratıcı team.Great tasarruf edin!

—— Yavorovich Nikolay

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Jiangsu Huixuan Yeni Emergy Equipment Co, Ltd başarıyla dünyanın en büyük kaynaklı boru sacını teslim etti
hakkında en son şirket haberleri Jiangsu Huixuan Yeni Emergy Equipment Co, Ltd başarıyla dünyanın en büyük kaynaklı boru sacını teslim etti

hakkında en son şirket haberleri Jiangsu Huixuan Yeni Emergy Equipment Co, Ltd başarıyla dünyanın en büyük kaynaklı boru sacını teslim etti  0

 


Son zamanlarda, Jiangsu Huixuan Yeni Emergy Equipment Co, Ltd işleme departmanı başarıyla valmet kağıt projesi için işlenmiş Brezilya, dünyanın en büyük çaplı tüp levha gönderdi.

 

In this project, both the tube sheets and the baffles are supplied by Jiangsu Huixuan with 304L stainless steel plate, which is processed through cutting, beveling, welding, shaping, flaw detection, machining and other processes. Bu projede, hem boru sacları hem de bölmeler, Jiangsu Huixuan tarafından 304L paslanmaz çelik levha ile tedarik edilir; The maximum diameter of the tube plate after welding is 11.9m, which is also the largest tube sheet in the world so far. Kaynak sonrası boru plakasının maksimum çapı 11,9 m'dir, bu da aynı zamanda dünyadaki en büyük boru tabakasıdır. Each tube sheet has 26000 holes, so Jiangsu Huixuan adopts "special machine" service, multiple imported multi hole drills and 12.5-meter vertical lathe supporting processing, ensuring the delivery time of customers. Her tüp levha 26000 delik vardır, böylece Jiangsu Huixuan benimser "özel makine" hizmet, çoklu ithal çok delik matkaplar ve 12.5 metre dikey torna işleme destekleyen, müşterilerin teslim süresi sağlamak.

 

According to the quality requirements of customers, Jiangsu Huixuan machining department specially studies and formulates the process route, and sets the corresponding data benchmarking test in each processing link. Müşterilerin kalite gereksinimlerine göre, Jiangsu Huixuan işleme departmanı özel olarak süreç rotasını inceler ve formüle eder ve her bir işleme bağlantısında ilgili veri kıyaslama testini ayarlar. The successful delivery of the tubesheet indicates that Jiangsu Huixuan's tube sheet processing capacity has reached a higher level. Tüp tabakasının başarılı bir şekilde teslim edilmesi, Jiangsu Huixuan'ın tüp sac işleme kapasitesinin daha yüksek bir seviyeye ulaştığını göstermektedir.

 

Jiangsu Huixuan work is a large-scale processing and manufacturing enterprise integrating high-end hardware equipment, lean software and human resources. Jiangsu Huixuan çalışması, üst düzey donanım ekipmanları, yalın yazılım ve insan kaynakları entegre büyük ölçekli bir işleme ve üretim kuruluştur. The successful delivery of the project marks that the enterprise's process manufacturing level has stepped to a new level, laying a solid foundation for better service to customers in the future. Projenin başarılı bir şekilde teslim edilmesi, işletmenin süreç üretim seviyesinin yeni bir seviyeye adım attığını ve gelecekte müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için sağlam bir temel oluşturduğunu gösteriyor.

Pub Zaman : 2020-04-28 13:32:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JIANGSU HUI XUAN NEW ENERGY EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Arnold

Tel: +86-15-15-15-81-878

Faks: 86-512-58360318

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)